Kamer dixhitale per femije | Instant Print

6,900 L

Ka stok

KAMER DIXHITALE PER FEMIJE INSTANT PRINT

Kamer dixhitale per femije me printim te menjehershem te fotos.

Me ekran HD 2 inch dhe kamer te dyfishte para dhe pas, me fokus automatik dhe blic.

Kamera do te shkrepe dhe printoje deri ne 150 fotografi fale tre rrotullave te filmit.

Kamer dixhitale me instant print per femijeinstant print camera ne shitje online dyqan taxi

E pershtatshme per femijet rreth 4-12 vjec, ata do te mund te fotografojne, t’ju vendosin stickers dhe gjithashtu te rregjistrojne video per te mos humbur asnje moment.

Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar qe ju lehteson me teper punen ndryshe nga aparatet qe punojne me bateri, ky model karikohet me ane te nje fishe.

Kapni momentet me te bukura te femijëve tuaj ne jeten e perditshme.

Dizajni miqesor per femijet bere nga materiali jo toksik dhe permasa praktike e bejne kete aparat dixhital nje zgjedhje perfekte si dhurate per vogelushet tuaj.

Specifika

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: e verdhe
  • Pershtatesi i karikimit: 5V / 2A TYPE-C
  • Kapaciteti i baterise: 1000mAh
  • Koha e punes: 1.7h per regjistrimin e videos
  • Rezolucioni i fotografise : 5888 * 4416
  • Rezolucioni i videos: 1920 * 1080

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Kamera

Ngjyra

,

Be the first to review “Kamer dixhitale per femije | Instant Print”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat fotografik per femije blerje online ne dyqan taxi

Kamer dixhitale per femije | Instant Print