Bubble Camera | Kamer me flluska sapuni per femijet

1,500 L

Ka stok

  • Per moshen +3 vjec.
  • Punon me 3 bateri te tipit AA.
  • Materiali plastike ABS.
  • Punon automatikisht.
  • Gjendet ne ngjyren roze.
KODI: K-200720-085 KATEGORIA:

BUBBLE CAMERA ME FLLUSKA SAPUNI 

Nese deshironi qe te zhvilloni imagjineten e femijes suaj edhe t’i siguroni atij nje zhvillim normal kjo kamer do te ishte nje dhurat e jashtezakonshme per te. Kamera ” Bubble Camera” ka formen e kafsheve me te preferuara per femijet tuaj, c’ ka e bene edhe me terheqese per femijet tuaj. Me te femija juaj do te argetohet edhe do kerkoje te ije me shume rreth ngjyrave, objekteve qe sheh etj.

KAMER ME FLLUSKA SAPUNI NE FORMEN E KAFSHEVE

Kamera ka nje perberje plastike ABS shume te qendrueshme, rezistente edhe teper te forte ndaj goditjeve apo aksidenteve qe mund te ndodhin kur femija juaj ta kete ne duar. Kjo lloj perberje nuk permban toksina, te cilat mund te demtojne femijen tuaj.

Ajo jep efektin se do te fotografoje por ne fakt kjo eshte vetem per te zhvilluar imagjinaten e femijeve tuaj. Ajo c’ka ne te vertet do te beje kamera eshte leshimi i flluskave te sapunit, e cila do t’i mbaje vogelushet tuaj te ndihen te qete, te lumtur, me vetbesim dhe me shume energji te mira.

Ne pjesen e pasme te kameres do te keni vendin e baterise edhe vendin e shishes se voge e cila permban sapun. Ato mund t’i nderroni sa here qe te shkarkohen.

Bubble camera eshte i pajisur edhe me nje altorpolant i cili jp efektet e tingujve.

Permasat e kameres jane 13,5 x 7 x 9 cm, e cila mund te mbahet lehtesisht nga femija juaj ne dore ose e varur ne qafe.

SPECIFIKATbuble camera femije vajza bli online dyan taxi

Ideuar per femijet e moshes +3 vjec.

Punon me bateri te tipit AA.

Materiali: ABS.

Kamera punon ne menyre automatike.

E pajisur me nje rrip ne qafe i cili ndihmon per varjen ne qafe.

Ngjyra Roze.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kamera

Ngjyra

Be the first to review “Bubble Camera | Kamer me flluska sapuni per femijet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

buble camera femije vajza bli online dyan taxi

Bubble Camera | Kamer me flluska sapuni per femijet