Kamer dixhitale per femijet ne shitje | Bli Online

3,490 L

Ka stok

  • Ekrani: Ekran HD 2,0 inç.
  • Rezolucioni i videos: FULL HD 1920 * 1080.
  • Rezolucioni i fotografisë: 4608 * 3456.
  • Karta memorie : 32 GB.
  • Tensioni aktual i karikimit: 5V .
KODI: children's fun camera Kategori: , ,

KAMER DIXHITALE PER FEMIJET

KAMERA PER FOTO DHE VIDEO | BLI ONLINE| DYQAN TAXI

Kamera dixhitale per femijet eshte nje zgjidhje perfekte per femijet tuaj per funksionin qe ofron dhe cilesine qe ka. Ajo i ndihmon femijet te nxisin imagjinaten edhe krijimatrine e tyre.

KAMER PER FOTO DHE VIDEO

Kamera dixhitale per fëmijët, e cila ka nje pamje te bukur dhe tërheqese per sytë e fëmijëve.

Materiali i qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë e mbrojë kamerën nga gërvishtjet qe mund te pesoje aksidentalisht.

Një lodër kompakte, por e dobishme për zhvillimin logjik te fëmijëve, duke bërë që fëmija juaj të zbulojë diçka më të bukur në botë dhe te filloje te krijoje perciptimet e tij rreth gjerave.

Një dhuratë e shkëlqyeshme për fëmijët te cilet do t’ju jene mirenjohes.

Me dizajn shume elegante dhe terheqes per syte e femijeve.

Ajo perbehet nga materiali i silikonit i cili dallohet per jetegjatesine e tij dhe cilesine qe u jep objekteve te ndryshme.

Kameren keni mundesi ta lidhni me paisje te tjera nepermjet USB.

SPECIFIKAT

Ekrani: Ekran HD 2,0 inç.New X9 HD Screen Digital Mini Camera femije bli online dyqan taxi

Fuqia : 1200W.

Rezolucioni i videos: FULL HD 1920 * 1080.

Rezolucioni i fotografisë: 4608 * 3456.

Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh.

Koha e karikimit : 2 orë.

Mund te beni mbi 4000 foto.

Karta memorie : 32 GB.

Madhësia e produktit: 80 * 4 * 40mm.

Pesha neto: 80g.

Tensioni aktual i karikimit: 5V .

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “Kamer dixhitale per femijet ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

New X9 HD Screen Digital Mini Camera femije bli online dyqan taxi

Kamer dixhitale per femijet ne shitje | Bli Online