Ore dore per femije me kamer dhe figura vizatimore

2,790 L4,490 L (-38%)

Ka stok

ORE DORE PER FEMIJE ME FIGURA VIZATIMORE

Ore dore per femije me shume funksione dhe figura vizatimore te ndryshme per t’ju pershtatur preferencave te femijeve.

Funksionet e kesaj ore perfshijne kamera, video, lojera, oren, rregjistrues zeri dhe makine llogaritese.

Ore dore per femije me kamer

Kjo ore dore per femije do te mbaje te argetuar femijet fale funksionit te kameres. Keshtu do te kene mundesi te ruajne gjithmone kujtimet e tyre me te bukura.

Karakteristikat e larmishme te saj si biseda telefonike, Gps Tracker per vendodhjen e sakte, numrat telefonike, alarmi , zona e sigurise, butoni SOS, lojerat, fotoalbumi do e bejne oren e preferuar per vogelushet dhe prinderit.

Bateria e rikarikueshme dhe jetegjate lejon argetim te panderprere gjate gjithe dites dhe nates.

Ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme kjo ore do te jete e preferuara e vogelusheve tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ore

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Ore dore per femije me kamer dhe figura vizatimore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore per femije blerje online ne dyqan taxi

Ore dore per femije me kamer dhe figura vizatimore

2,790 L4,490 L (-38%)

Shto ne Shporte