Kamera sigurie per shtepi | Xiaomi Imilab Basic

4,900 L5,500 L (-11%)

Ka stok

KODI: i21721642 Kategori: , ,

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI | XIAOMI IMILAB

Xiaomi Imilab Basic eshte kamera IP e krijuar per monitorimin e ambienteve te brendshme. Baza e rrotullueshme ofron nje game shikimi 360 grade.

Modaliteti i nates lejon funksionim pa probleme ne kushte te ndriçimit te ulet. Kamera eshte e pajisur me 4 ndricues te fuqishem IR prr ndricim deri ne 10 m.

I mjaftueshem per te mbuluar pothuajse cdo dhome dhe kalon automatikisht nga modaliteti dite ne nate.

Kamera sigurie Imilab Basic per shtepi

Me algoritme te perparuar, kamera sigurie IMILAB 1080p do te zbuloje objekte ne levizje dhe do gjurmoje dhe regjistroje automatikisht levizjet e tyre, ndersa ofron njoftime dhe video ne kohe reale.

Fale identifikimit audio te Home Security Camera Basic, kamera do t’ju paralajmeroje menjehere kur femija juaj qan.

Transmetim audio me dy drejtime ne rastet kur ndodheni jashte shtepise tuaj dhe doni te komunikoni me pjesetaret e tjere te familjes.

Nje shtepi e sigurt per ju dhe familjaret me Xiaomi Imilab  Camera Basic.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamera sigurie per shtepi | Xiaomi Imilab Basic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera sigurie imilab xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Kamera sigurie per shtepi | Xiaomi Imilab Basic

4,900 L5,500 L (-11%)

Shto ne Shporte