Kufje pa fishe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

3,900 L

Ka stok

KODI: i21721634 Kategori: ,

KUFJE PA FISHE XIAOMI MI BASIC 2S

Kufje  pa fishe me cilesite te larte, lidhje Wireless dhe  Bluetooth 5.0,me tingull stereo te qarte.

Kufjet e reja Basic 2S te Xiaomi ruajne dizajnin elegant dhe te sofistikuar me sensor per te ndaluar automatikisht kur i hiqni nga veshet.

Nuk keni me nevoje te perdorni smartphone-in tuaj ndersa ecni apo udhetoni me makine, pasi kufjet  perfshijne nje buton qe ju lejon t’i pergjigjeni thirrjeve hyrese dhe te kontrolloni volumin e zerit.

Kufje Wireless Xiaomi Mi Basic 2s

Earbuds Basic 2S jane te pajisura me cip te fuqishem te permiresuar  i cili ofron lidhje me te shpejte dhe me te qendrueshme sesa versionet e meparshme.

Kjo do te beje qe tingulli do te arrije ne veshet tuaj me cilesi te persosur dhe me konsum te ulet te energjise.

Kufjet True Wireless Earbuds 2S jane kufjet perfekte per permbajtjen audiovizive dhe lojerat elektronike fale latences se ulet. Kjo gje siguron qe tingulli te mos vonohet dhe te arrije ne te njejten kohe me imazhin.

Xiaomi Earbuds 2S jane super te rehatshme per tu mbajtur dhe per ore te tera pa krijuar bezdisje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje pa fishe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi tws kufje pa fishe ne shitje online dyqan taxi

Kufje pa fishe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S