Webcam 1080P Full Hd | Xiaomi Imilab

4,500 L

Ka stok

  • Kamer me rezolucion të lartë
  • Kualitet 1080P Full HD
  • Mikrofon i integruar
  • Instalim i thjeshte
KODI: Webcam 1080P Full Hd Kategori: ,

WEBCAM 1080P FULL HD | XIAOMI IMILAB

Xiaomi IMILAB Full HD 1080P Webcam

Kamera me rezolucion të lartë dhe kënde te shumta të shikimit ju sigurojnë që imazhin ta merrni saktë dhe me cilësi dhe definicion të larte.

E pershtatshme për takime pune, komunikimin me miqtë dhe familjen, Web Camera  ju ndihmon të mbani lidhje kur është e rëndësishme. Kapni çdo detaj me Full HD 1080p.

Tashme fale kesaj kamere eshte shume e lehte te përjetoni cilësi të shkëlqyera transmetimi dhe video konferenca me imazhe të pastra falë algoritmit të përpunimit HDR.

Ideale për PC, Laptopë, MAC, Chromebook dhe Android. Kamera  IMILAB Full HD punon me një rezolucion të sensorit 2.0 MP.

Eshtë funksionale gjithashtu për telefonata përmes Skype, Cortana, etj. Gjithçka që duhet të beni është ta lidhni dhe mund të filloni ta përdorni. Web Kamera gjithashtu ka një mikrofon të integruar që jep tingull të pastër.

Falë algoritmit HDR me të cilin është pajisur kamera USB IMILAB, rregjistrimet dhe imazhet tuaja  do të jenë të qarta.

Përdorimi i Chipset W88 S, konsiderohet si një nga më të mirat për kamerat e web. I përshtatshëm për Windows, MAC, Android, Chrome OS.

Karakteristika

Mikrofon i integruar HD me diapazon deri në 10 meter

Kamera mund të rrotullohet 360 gradë (majtas ose djathtas) dhe deri në 30 gradë lart ose poshtë

Algoritmi HDR  përpunon imazhin.

Full HD 1920×1080. 30fps

Ngarko imazhe, video në rrjetet  sociale me një klikim.

Mikrofon i integruar me teknologji dixhitale të anulimit të zhurmës.

Chipset Sonix W88 S

 Instalim i thjeshtë – Plug & Play USB

Be the first to review “Webcam 1080P Full Hd | Xiaomi Imilab”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

web camera xiaomi online dyqan taxi

Webcam 1080P Full Hd | Xiaomi Imilab