Kamer vezhgimi Imilab me minion Baby Security Monitor

5,490 L

Ka stok

KODI: K-062101-3 Kategori: ,

KAMER VEZHGIMI IMILAB ME MINION

Kamer vezhgimi Imilab me minion per sigurine e femijeve tuaj gjate gjithe kohes edhe naten.

Kamera ne nje situate relativisht te erret, automatikisht do te kaloje ne modalitetin e nates.

Ndryshe nga kamerat e tjera gjate nates te cilat ofrojne pamje bardhe e zi, kamera Imilab siguron pamje te qarta dhe me ngjyra.

Suporton thirrjet zanore dykaheshe ne kohe reale, midis prindit dhe femijes. Me algoritem te integruar per uljen e zhurmes duke sjelle keshtu biseda me te qarta.

Me kualitet dhe rezolucion te larte te pamjeve me cilesine e figures HD 1296P per te dalluar edhe detajet me te vogla.

Kap levizjet ne kohe reale duke i rregjistruar ato. Filtron ne menyre efektive alarmet e pavlefshme te shkaktuara nga ndryshimet e drites.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

,

Be the first to review “Kamer vezhgimi Imilab me minion Baby Security Monitor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer vezhgimi baby monitor ne shitje online dyqan taxi

Kamer vezhgimi Imilab me minion Baby Security Monitor