Kamera sigurie Imilab A1 | IP Smart security camera

5,500 L

Ka stok

Monitorimi i shtepise tuaj me diapazon te plote 360 ° me kameren Imilab A1. Kjo kamer sigurie shfaq imazhe me definicion te larte dhe mundeson zbulimin e levizjeve duke sjelle njoftime ne smartphonen tuaj.

KODI: i21721637 Kategori: , ,

KAMERA SIGURIE IMILAB A1 | IP SMART CAMERA

Kamera sigurie Imilab eshte e pajisur me sistem audio me dy drejtime dhe gjurmim te levizjes.

Ip Smart camera mund te instalohet brenda dhe jashte, per shkak te dizajnit dhe formes se saj te instalimit nuk kerkon pajisje shtese per tu vendosur ne pune.

Kur zbulohet levizja, kamera fillon automatikisht regjistrimin dhe pastaj transferon videon ne Mi Cloud.

Fale algoritmeve te avancuar Xiaomi, IMILAB A1 do zbuloje personat ne levizje, te gjurmoje dhe regjistroje automatikisht levizjet e tyre, ndersa ofron njoftime dhe video ne kohe reale.

Teknologjia me 8 drita IR te integruara mundeson imazh shumengjyresh me cilesi te larte ne kushte drite te dobeta.

Kamera sigurie Imilab A1 Specifika

  • Rezolucioni i larte 3MP
  • Zbulimi i levizjeve te njeriut
  • Vizioni i plote i nates me ngjyra
  • Modaliteti i gjumit
  • Zbulimi i qarjes se foshnjes
  • Audio ne dy drejtime ne kohe reale

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamera sigurie Imilab A1 | IP Smart security camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kamera sigurie Imilab A1 | IP Smart security camera