Kamer makine DVR 70MAI DO8 | Sensor parkimi

8,900 L

Ka stok

Kamera e makines Xiaomi 70MAI DO8 do te jete shoqeruesi juaj ne makine gjate udhetimeve, duke u kujdesur per ju dhe automjetin tuaj ne cdo situate.

KODI: i21721636 Kategori: , ,

KAMER MAKINE DVR | SENSOR PARKIMI

Kamer Xiaomi 70mai per makine dhe sensor parkimi do te jete pajisje ideale per makinen tuaj dhe sigurine e saj.

Regjistron me nje cilesi te larte 1080p dhe jep pamje me te gjere te rruges per me shume siguri gjate udhetimit.

Me funksionin e monitorit te parkimit 24 ore, regjistron çdo levizje fizike me kualitet HD 1080P per video me cilesi te larte.

E pajisur me sensor te perparuar SONY IMX 307 per video te qarte edhe ne drite te ulet.

Kamer makine me sensor parkimi DVR 70MAI DO8

Kamera Dvr 70MAI mundeson lidhje Wifi me telefonin tuaj per te sjelle njoftime video dhe foto ne rast kur zbulon levizje.kamer makine 70mai do8 bli online ne dyqan taxi

Monitori i parkimit mbron makinen tuaj gjate gjithe kohes edhe ne vende te veshtira per te parkuar, duke ofruar nje pamje te qarte te pjeses se pasme.

Ekran LCD me shikim te gjere dhe drite rregulluese automatike para regjistrimit.

Teknologjia WDR do te rregulloje ekuilibrin e ndricimit, duke mundësuar marrjen e detajeve me me imtesi dhe qartesi edhe gjate nates.

Kontrolli i aplikacionit 70mai, eshte i pajtueshem me sistemet IOS dhe Android.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Dvr Makine

Ngjyra

Be the first to review “Kamer makine DVR 70MAI DO8 | Sensor parkimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer sigurie per makine ne shitje online ne dyqan taxi

Kamer makine DVR 70MAI DO8 | Sensor parkimi