Kamer me panel diellor 4G Sim Card IP Camera

11,690 L

Ka stok

  • Sistemi operativ Android, IOS
  • Sensori progresiv i imazhit 1/2
  • Rezolucioni 1920*1080 1080P
  • Lidhja ne internet 4G
KODI: i232337 Kategori: ,

KAMER ME PANEL DIELLOR

Kamer e jashtme Full HD me panel diellor, qe mund ta perdorni per te monitoruar mjedisin e shtepise tuaj nga kudo.

Pervec kesaj, ajo ofron nje vend per karten SIM 4G  dhe shume funksione inteligjente.

Fale mikrofonit dhe altoparlantit te integruar, audioja e dyanshme ju mundeson te bisedoni lehtesisht me personin prane kameres ne cdo distance.

Pervec kesaj, aplikacioni ne celular ju njofton kur zbulon levizje perpara kameres.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kamera Vezhgimi

Main Menu

kamer vezhgimi me panel diellor ne dyqan taxi

Kamer me panel diellor 4G Sim Card IP Camera