Kamer Webi Xiaomi W77 1080P

3,500 L

Ka stok

Kamer Webi Xiaomi

Model W77

Kualitet i pamjes 1080P

Mundeson trasmetim te drejtperdrejte

 

KODI: Webcam-Xiaomi-W77 Kategori: ,

KAMER WEBI XIAOMI W77 1080P

Zgjidhja e duhur per takime online ne Zoom, Skype ose Google Meet | Xiaomi W77 1080P

Fale kualitetit HD 1080p ju mundeson nje pamje me cilesore te ekranit dhe qartesi maksimale gjate trasmetimeve te drejtperdrejta.

I pajisur me Cipset Sony, chip-i me i mire ne industrine e kamerave ne internet.

Ka mikrofon stereo te integruar i cili kap zerin tuaj edhe ne ambiente me zhurma me reduktimin automatik te zhurmes.

Mund te perdoret ne shume programe kompjuterike dhe sisteme, ju ndihmon ne bisedat online dhe trasmetime te drejtperdrejta.

HD 1080P ju jep nje ekran me transparent dhe nje pamje me te qarte, ne menyre qe te dalloni lehtesisht dhe  detajet.

Specifika

 • Ngjyra: E zezë
 • Përmasa: 71,5 × 35 × 120 mm
 • Pesha: 138g
 • Furnizimi me energji elektrike: USB Direct Power DC 5
 • Lente: 3,6 mm
 • Rezolucioni: 2 MP
 • Këndi: 85 °
 • Distanca: 5m
 • Shkalla e kornizës së videos: 30FPS
 • Formati i kodimit audio: PCM
 • Formati i kodimit: MJPEG
 • Modeli: CMSXJ22C

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kamer Webi Xiaomi W77 1080P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer xiaomi online shop dyqan taxi

Kamer Webi Xiaomi W77 1080P