Usb Video Camera x55 | Full HD WEBCAM

4,500 L

Ka stok

KODI: Usb Video Camera x55 | Full HD WEBCAM Kategori: ,

USB VIDEO CAMERA X55 | Full HD WEBCAM

Karakteristikat: Fokus automatik 1: 2 milion pixel, shmangni procesin e vështirë të fokusimit me kamerën 1080P HD. Imazhe me ngjyra te qarta dhe cilesore.

Fokusim automatik i shpejtë, ndjeshmëri e lartë, inteligjente, mbështetje 1080P, thirrje video, fotografi e qetë, shpejtësia e kornizës mund të arrijë 30FPS.

 Saktësi e lartë dhe asnjë shtrembërim i fotos. Arrini video të qartë me rezolucion të lartë dhe riprodhim me ngjyra të larta.

Videoja me definicion të lartë, cilësi e qartë dhe e paster e fotografisë me definicion të lartë 1080P për t’ju përcjell një pamje sa me reale.

Mikrofoni i integruar i zvogëlimit të zhurmës e bën thirrjen tuaj zanore më të qartë, fokusimi automatik është i shpejtë dhe më shumë transmetime video.

30 gradë lart dhe poshtë i rregullueshëm, mund të vendoset në desktop dhe të fiksohet në ekran (pa dëmtuar ekranin), këndi mund të rregullohet sipas nevojës.

Cilësi e lartë dhe pamjeelegante, ju mund ta vendosni kudo qe ju nevojitet WebCam.

Specifika

Sensori 2.0MP CMOS.

Rezolucioni deri në vitin 1932 * 1088.

Audio Mbështetëse  Mbështet Protokollin Standard UVC / UVA.

Mbështetni sistemin Windows / Android / Linux.  

Mbështetni formatin e imazhit H.264 dhe MJPEG, mbështetjen maksimale të rezolucionit të imazhit 2 MP / 30FPS.

Mund të përdoret për mësimdhënie në internet, transmetim të drejtpërdrejtë, video konferencë, bisedë video, pajisje të jashtme të TV inteligjent

Be the first to review “Usb Video Camera x55 | Full HD WEBCAM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

x55 webcam 1080p dyqan taxi

Usb Video Camera x55 | Full HD WEBCAM