Kamer per femije | Kids fun digital camera

5,000 L

Ka stok

KODI: Kamer per femije | Kids fun digital camera Kategori: , ,

KAMER PER FEMIJE | KIDS FUN DIGITAL CAMERA

Kamer e ideuar per vogelushet me nje pamje terheqese, do jete e preferuara e tyre.

Dizajn shume praktik vetëm 82g, është i dobishëm dhe i lehtë ndërsa trupi i saj kompakt është perfekt për duar të vogla.

Vjen me një material mbrojtës nga goditja për mbrojtje të shtuar. Një buton i cili ndez kamerën e përparme selfie ndërsa blici LED ndizet automatikisht kur ambienti është i errët.

Material silikoni të butë jo-toksik, miqësor ndaj mjedisit, i cili është rezistent ndaj goditjeve dhe i qëndrueshëm. Eshtë i përshtatshëm për fëmijët dhe siguron një mënyrë të rehatshme  për të bërë foto ose video.

Specifikakamer dixhitale per femije online dyqan taxi

Rezolucioni fotografik: Deri në 16 megapiksel

Rezolucioni i Videos: 1,920 x 1,080 pixel

DISPLAY: ekran me ngjyra 2 inç IPS

Kapaciteti i baterisë: 1.000mAh

RUAJTJA: kartë microSD deri në 32 GB

PESHA: 82g

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Kamer per femije | Kids fun digital camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

children hd camera digital blerje online dyqan taxi

Kamer per femije | Kids fun digital camera