Dahua Camera Quality C26 | Kamera Vezhgimi

13,400 L

Ka stok

Specifikimet Teknike
1/2.9” 2MP Progresive CMOS
Night Vision deri ne 10 metra
Lente 2.3mm
Fushe Pamja 128 grade (H), 75 grade (V)
Video & Audio
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Audio ne dy drejtimet
KODI: t-0302202002 Kategori: , ,

DAHUA CAMERA QUALITY C26

Dahua C26 Quality Camera | Kamera Vezhgimi Cilesore

Kamera Dahua e cila mund te perdoret ne shume menyra. Ndertuar me karte memorje e cila mund te regjistroje ne Smart PPS edhe Dahua NVR. H265 lejon nje perdorim te shkelqyeshem dhe redukton perdorimin e diskut.
Audio ne te dy drejtimet per komunikim nepermjet telefonit tuaj inteligjent.
Kend shikueshmerie i persosur ne 130 grade, ju mund te mbuloni gjithe dhomen. Video 1080p Full HD per nej pamje sa me te qarte dhe ne distance te konsiderueshme. Kamera eshte shume e lehte dhe mund te montohet magnetikisht ne cdo siperfaqe metalike. Baza e montimit te saj eshte plotesisht e rregullueshme.
Monitorim 24/7 dhe aktivizim i modalitetit Night Vision automatikisht. Algoritmat e avancuar IR mundesojne nje pamje te qarte dhe ne ambjentet  e erreta ne nje distance deri ne 10 metra.
Merrni njoftime kur kamera juaj detekton njerez ne levizje.
Specifikimet Teknike
1/2.9” 2MP Progresive CMOS
Night Vision deri ne 10 metra
Kamera me Lente 2.3mm
Fushe Pamja 128 grade (H), 75 grade (V)
Video & Audio
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Audio ne dy drejtimet
Karte memorie deri ne 128GB
Ndertuar me mikrofon te integruar.
Dauha Quality Camera DC 5V1A
Dimensionet 107*76*65mm
Pesha: 160g


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Dahua Camera Quality C26 | Kamera Vezhgimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dahua Camera quality C26

Dahua Camera Quality C26 | Kamera Vezhgimi