Hekur me avull vertikal per hekurosje rrobash | Sokany

2,790 L

Ka stok

  • Hekur me pllaka qeramike.
  • Ideal per hekurosje te shpejte.
  • I ben rrobat tuaja si te reja.
  • Cilesi maksimale.

HEKUR ME AVULL VERTIKAL 2N1 SOKANY

Hekur Rrobash me Avull Vertikal per Hekurosje | Sokany

Hekuri elektrik me avull 2 ne 1

Modaliteti i dobishëm pa kabllo dhe mënyra tradicionale me kabllo. Pllaka qeramike e madhe me formë U rrëshqet lehtë mbi të gjitha llojet e rrobave, duke u kujdesur për rrudha të ndryshme. Rrobat tuaja do te duken si te reja sa here qe ju ti vishni.
Sistemi anti-pikues parandalon rrjedhjen e ujit në çdo mjedis të temperaturës për të eleminuar pikat e padëshiruara. Me dorezë kundër skidimit për funksionim të lehtë dhe të rehatshëm për tu mbajtur në dorë. Një sistem anti-kalcium dhe vetë-pastrim mban hekurin pa depozita të kalciumit dhe mineraleve për performancën optimale.

Hekur me avull Vertikal mund të avullojë rrobat në një nivel horizontal ose vertikalisht. Ka një funksion vetë pastrimi dhe funksionin të llakut të ujit. Avulli i vazhdueshëm deri në 35g për minute dhe shpërthimi i avullit deri në 150g në minutë. Nxehtësia e shpejtë në gjendje pa kabllo 5 sekonda me një kohë funksionimi pa e rimbushur deri në 40 sekonda. Ju nuk keni pse te shqetesoheni sesi do te hekurosni kemishat tuaja pa friken se mos i rrudhosni. Hekurosja vertikale me avull realizon ne menyre perfekte heqjen e cdo rrudhe.

Madhësia e lëvizshme është e shkëlqyeshme për përdorimin ne shtëpi por edhe gjate udhëtimeve. Ju mund ta transportoni lehtesisht pasi ai nuk merr shume hapesire. Duhet të jete i pranishem për çdo shtëpi per tju kursyer jo vetem kohe por edhe energji

Hekur cilesor me avull Vertikal Per Hekurosje rrobash

hekur me avull vertikal per hekurosje rrobash

Specifikimet Teknike

Materiali: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) + Pllaka qeramike
Madhësia: 28.5 x 13 x 15cm
Inputi: 220-240V 50-60Hz
Plug: Plug EU
Fuqia: 2400W
Shpejtësia: 5 Rregullimi i shpejtësisë


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur me avull vertikal per hekurosje rrobash | Sokany”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull vertikal per hekurosje rrobash | Sokany