Hekur me avull vertikal Sokany per hekurosje rrobash

2,790 L3,900 L (-28%)

Ka stok

 • Hekur me pllaka qeramike.
 • Ideal per hekurosje te shpejte.
 • I ruan rrobat tuaja dhe duken si te reja.
 • Cilesi maksimale per jetegjatesi
 • Mund ta mbani larg nga baza per hekurosje

HEKUR ME AVULL VERTIKAL 2N1 SOKANY

Hekur Rrobash me Avull Vertikal per hekurosje te lehte te rrobave e markes Sokany me bazament i cili shkeputet lehtesisht. Hekuri mund te merret ne dore pa patur nevoje per tu lidhur me rrymen elektrike. Sokany 2in1 eshte edhe Hekur udhetimi dhe vjen ne dispozicion per perdorim te shpejt dhe per hekurosje te sakte.

Hekur rrobash profesional , ka marr kete vleresim per kohen e shpejt te nxehjes dhe fuqine e drejtimit te rrudhave , edhe atyre me te veshtira.

Hekuri elektrik me avull 2 ne 1

Modaliteti i dobishem pa kabllo dhe menyra tradicionale me kabllo.

Pllaka qeramike e madhe me forme U rreshqet lehte mbi te gjitha llojet e rrobave, duke u kujdesur per rrudha te ndryshme. Rrobat tuaja do te duken si te reja sa here qe ju ti vishni. Hekur Sokany ka 5 nivele rregullimi te avullit, niveli minimal ju jep mundesine e nje hekur pa avull, hekurosje pa avull per ato copa e pelhura qe duhen ruajtur nga nxehtesia e tepert apo nje hekurosje e shpejt qe mund ti demtoje sic jane copat e mendafshta.

Sistemi anti-pikues parandalon rrjedhjen e ujit në çdo mjedis të temperaturës për të eleminuar pikat e padeshiruara. Me doreze kunder skidimit për funksionim të lehte dhe të rehatshem për tu mbajtur ne dore.

Nje sistem anti-kalcium dhe vete-pastrim mban hekurin pa depozita te kalciumit dhe mineraleve per performancen optimale.

HEKUR RROBASH VERTIKAL

Hekur me avull Vertikal mund te hekuros rrobat ne nje levizje horizontal ose vertikalisht. Ka nje funksion vete pastrimi dhe funksionin te llakut te ujit. Avulli i vazhdueshem deri në 35g për minute dhe shperthimi i avullit deri në 150g në minute. Nxehtësia e shpejte ne gjendje pa kabllo 5 sekonda me nje kohe funksionimi pa e rimbushur deri ne 40 sekonda.

Ju nuk keni pse te shqetesoheni sesi do te hekurosni kemishat tuaja pa friken se mos i rrudhosni. Hekurosja vertikale me avull realizon ne menyre perfekte heqjen e cdo rrudhe.

 

Cilat materiale mund te hekurosen lehtesisht?

Hekur-me-avull-vertikal-Sokany-per-hekurosje-rrobash.jpg

 • Pambuku
 • Mendafshi
 • Lino
 • Te leshta
 • Najloni
 • Sintetike
 • Xhinsi

 

HEKUROS SHPEJTE DHE LEHTE

Per te gjithe zonjat pse jo dhe zoterinjt qe ju pelqen te jene te rregullt dhe te kene cdo dite veshje te pastra dhe te hekurosura me kujdes, me lehtesine qe ofron hekur me avull vertikal Sokany pa kabllo hekuros me shpejtesi ne mengjes rrobat e tua te preferuara.

Nese jeni me nxitim per mbledhjen e rendesishme dhe veshja juaj ka qene me pare e palosur ne valixhen e udhetimit hekur me avull vertikal eshte opsioni qe do tju bej te deshironi serish ate veshje te zhubrosur. Hekur Sokany ndryshe quhet edhe hekur per udhetime.

Madhesia e levizshme eshte e shkelqyeshme per perdorimin ne shtepi por edhe gjate udhetimeve. Ju mund ta transportoni lehtesisht pasi ai nuk merr shume hapesire.

Duhet te jete i pranishem per çdo shtepi per tju kursyer jo vetem kohe por edhe energji, ofron dhe lehtesine per te patur hekur edhe ne shtepi por edhe ne valixhen tua.

 


Hekur cilesor me avull Vertikal Per Hekurosje rrobash


Hekur-me avull-vertikal-Sokany-per-hekurosje-rrobash.jpg
Karakteristikat:
 • Shtresa e madhe qeramike rreshqet lehtesisht ne te gjitha llojet e rrobave, duke u kujdesur per rrudhat e ndryshme
 • Sistemi kunder pikimit parandalon rrjedhjen e ujit ne çdo cilesim te temperatures, duke eleminuar pikimet e padeshiruara.
 • Me doreze kunder rrëshqitjes per trajtim te lehte dhe komode per tu mbajtur në dore
 • Sistemet anti-kalcium dhe vete-pastrues mbajne hekurin pa depozita te kalciumit dhe mineraleve për një performancë optimale
 • Mund të veshe me rroba ne nje nivel horizontal ose vertikalisht
 • Madhesia e levizshme eshte ideale per perdorim ne shtepi dhe udhetime.
 • Pozicioni qendrimit vertikal pas hekurosjes, eleminon rrezikun e djegies se sendeve rrotull

 

HEKUR ME AVULL VERTIKAL SOKANY


 Specifikimet Teknike:

Hekur-me-avull-vertikal-Sokany-per-hekurosje-rrobash.jpg

Materiali: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) + Pllaka qeramike
Madhësia: 28.5 x 13 x 15cm
Inputi: 220-240V 50-60Hz
Plug: Plug EU
Fuqia: 2400W
Shpejtësia: 5 Rregullimi i shpejtësisë

 

Hekur per hekurosje me avull, fuqia 2400w i lehte i cili mund te mbahet ne dore vertikal isht per nje hekurosje te shpejte.

 


Përse nje hekur 2in1 ?

Hekur hekurosje eshte top shop mini elektorshtepiake e cila asnjeri nga ne nuk ben dot pa te, sekreti eshte tek zgjedhja, zgjedhja e prakticitetit, kualitetit, kursimi i energjise gjithashtu opsionet shtese qe ka cdo elektroshtepiake ato qe ofron pervec nga ajo qe duket ne pamje.

Sokany Iron Steam ofron dhe nje design te bukur edhe për te qendruar ne tavolinen tuaj te hekurosjes pasi keni mbaruar procesin dhe hekuri eshte akoma i nxehte modeli i sokany detyrimisht ofron vetem qendrim vertikal duke eleminuar 100 % mundesine e rrezikur te demitimit apo zjarrit te sendeve qe jane rrotull.

Gjate kohes qe baza e karikimit vendoset ne prize dhe që është duke dhene korent per hekurin e mbeshtetur ne te, hekuri do të rikarikohet per te hekurosur gjate kohes qe ju e keni hequr nga baza.

Të gjitha veshjet tuaja do te marrin hekurosjen e nevojshme pa ju shkarkuar bateria, për këtë fal opsionit te rikarikueshem nepermjet bazes se karikimit.

 

 

Ku mund ta perdoresh pervec se ne shtepi?

Hekur rrobash me avull Sokany eshte ne ngjyre lejla e kombinuar me të zeze cfare e ben edhe me terheqes nese do te jeni duke e perdorur ne ambiente edhe jashte shtepie, ne nje dhome hoteli, ne butik, ne dhoma prove, me nxitim ne nje shfaqje live per ti dhene doren e fundit veshjes suaj skenike dhe te rregullt.

Shembull:

*Nese jeni gati per tu futur ne nje lidhje direkte ne televizion studio moderna dhe papritur veni re se kemisha juaj ka nje rrudhe te dukshme, shqetesimi juaj ne ato momente perqendrohet tek pamja juaj qe eshte dhe reputacioni juaj televiziv, ju kerkoni ndihme por nuk duhet te levizni nga poltroni juaj rrethuar me kamera, atehere asistentet tuaj marrin me vete hekur sokany të shpejtë dhe me nivelin e avullit te kontrolluar do tju heq te gjithe presionin ne nje kohe shume te shkurter !

SOKANY Ky hekur hekurosje universal ve në dispozicion per ju sa here qe ju keni nevoja urgjente per te dal nga situata nje hekurosje te shpejt dhe më profesionale, ju mund ta porosisni duke klikuar mbi foto produkte të sokany në cdo kohe.

 

Cfare perfshin kutia?

 1. HEKURIN PER HEKUROSJE
 2. BAZEN E KARIKIMIT
 3. ENE MATESE
 4. MANUAL PERDORIMI
 5. KUTIA PAKETIMIT

 

Keshilla:
 • Keshillohet qe gjate perdorimit te vendoset rregullisht tek posti i karikimit, sepse kontakti me bazen e karikimit mundeson rikthimin e fuqishem te energjis e cila mundeson dhe avullimin e ujit , rritet presioni avujve dhe nuk krijon mundesin e kthimit te avujve ne uje.
 • Sigurohuni qe te depozitoni ujin akoma pa e lidhur me bazen e karikimit, mbajeni hekurin ne nje ane hidhni uje me enen matese, mbyllni kapakun e depozitorit e me pas mund ta vendosni tek baza e karikimit.
 • Gjate perdorimit kur shtypni butonin e presionit te avullit, duhet ta largoni pak nga pelhura qe po hekurosni per te mos rrezikuar demtimin e rrobes nga avujt e tepert.
 • Pas cdo perdorimi final, e lejme disa minuta tek baza e karikimit deri sa konsumi i ujit te kete avulluar 100% dhe gjendja e hekurit te jete e thate.
 • Eleminimi i ujit totalisht mundeson dhe eleminimin e kalkares dhe lageshtires. Nese do te kemi nje hekur me lageshtire, ne hekurosjen e rradhes mund te leshoje avuj me njolla dhe do te rrezikonte demtimin e veshjeve tuaja.
 • Keshillohet gjithashtu veshje mbrojtese per hekurin per te kompletuar cilesine e hekurosjes.
 • Bashke me heqes pushi per rroba ju mund te keni nje set hekur rrobash me avull shume te mire per mirmbajtjen e garderobes suaj te dashur.

 


 

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur me avull vertikal Sokany per hekurosje rrobash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull vertikal Sokany per hekurosje rrobash

2,790 L3,900 L (-28%)

Shto ne Shporte