Mbrojtes per hekurin dhe rrobat | Iron Cover

990 L

Ka stok

  • Materiali: Materiali teflon.
  • Ngjyra e bardhe.
  • Madhësia: 23cmX15 5cm.
  • Zgjidhje efektive per hekurin dhe rrobat tuaja.
KODI: 6006323573881 KATEGORIA:

MBROJTES PER HEKURIN DHE RROBAT 

Mbrojtes per hekurin tuaj gjithashtu dhe per rrobat. Nje zgjidhje e thjeshte, praktike dhe kaq efektive. Material rezistent prej tefloni i cili do e mbaje hekurin dhe rrobat tuaja si te reja.

Specifikat:
  • Materiali: Materiali teflon.
  • Ngjyra e bardhe.
  • Madhësia: 23cmX15 5cm.
  • Zgjidhje efektive per hekurin dhe rrobat tuaja.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mbrojtes per hekurin dhe rrobat | Iron Cover”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtes per hekurin dhe rrobat bli online dyqan taxi

Mbrojtes per hekurin dhe rrobat | Iron Cover