DSP KD-6016 | Hekur avulli me depozite ne shitje online

8,490 L

Ka stok

  • Ngrohet shume shpejt per rreth 35-45 sekonda
  • Me nje rezervuar uji 2.5 liter
  • Fluks avulli rreth 40g/min
  • Fuqia 2000W, tension 220-240V dhe frekuenca 50/60Hz
  • Praktik ne perdorim
KODI: KD6016 KATEGORIA:

HEKUR ME DEPOZITE DSP KD-6016

Nese deshironi qe rrobat tuaja te duken te rregullta, te reja, te pastra dhe mbi te gjitha te kuruara dhe te mbajtura mire hekuri me avull DSP KD-6016 eshte ai qe ju duhet te zgjidhni pa asnje dyshim. Per nje cilesi tejet te larte dhe cmimin me te mire qe mund te gjeni porosisni tani online ne Dyqan Taxi.

Avantazhet e ketij produkti jane:

  • hekuri ngrohet shume shpejt per rreth 35-45 sekonda
  • me nje rezervuar uji 2.5 liter
  • fluks avulli rreth 40g/min

Me nje kapacitet fuqie 2000W e nje tension 220-240V, frekuenca 50/60Hz.

 

BLI MIRE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “DSP KD-6016 | Hekur avulli me depozite ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP High quality hekur me avull rrobash produkt online dyqan taxi

DSP KD-6016 | Hekur avulli me depozite ne shitje online

WhatsApp chat