Hekur rrobash DSP KD 1064 me avull me kualitet te larte

4,200 L

Ka stok

  • Hekur rrobash me avull dhe me sprucim uji
  • Fal avullit qe nxjerr hekuri ben te mundur hekurosjen e rrobave ne menyre perfekte
  • Materiali perbehet  me nje pllake qeramike
  • Paijsja ka nje sistem vetepastrim, me avull dhe me uji
  • Me nje fuqi motori 1500W

HEKUR RROBASH DSP KD 1064

Hekur rrobash DSP KD 1064 me avull per nje hekurosje perfekte per rrobat tuaja, ju ndihmon te keni rezultate shume te mira me shume pak mundim per ju.

HEKUROSJE IDEALE PER RROBAT TUAJ 

Hekur me avull per heqjen e rrudhave me te veshtira

Me nje pllake me material qeramike

Kjo paijsje ka nje sistem vetepastrim, me avull dhe me uji

Me nje fuqi 1500W e nje tension 220-240V

Frekuence 50-60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Hekur rrobash DSP KD 1064 me avull me kualitet te larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur rrobash me avull-Dyqan Taxi

Hekur rrobash DSP KD 1064 me avull me kualitet te larte