Hekur per hekurosje rrobash | Haeger | Blerje Online

3,390 L

Ka stok

Karakteristika
  • Hekurosje e larte efikase, mbani rrobat tuaja te rregullta dhe te lemuara pa rrudha. Beni veshjet tuaja te duken si te reja.
  • Avulli shperthyes mund te depertoje ne veshje dhe fibra.
  • Pllake hekuri e cilesise se larte Teflon.
  • Hekurosje ne te thate dhe ne te lagesht. Rezervuar 400ml.
KODI: hekur-haeger-hg-1208 Kategori: ,

HEKUR PER HEKUROSJE RROBASH HAEGER HG-1208

Hekur per hekurosje rrobash Haeger

Hekur me avull shumefunksional dhe praktik. Bord hekurosje me grade te larte teflon, i bute dhe jo ngjites, aspak i demshem per veshjet tuaja. Mbani rrobat tuaja te rregullta dhe te lemuara pa rrudha. Avulli shperthyes mund te dertoje ne veshje dhe ne fibra shpejt, duke hequr ne menyre efektive vijezimet e ngurta. Hekurosje ne te thate ose ne te lagesht, fleksible dhe praktike e pershtatshme per perdorim shtepiak dhe profesional.

Karakteristika
  • Hekurosje e larte efikase, mbani rrobat tuaja te rregullta dhe te lemuara pa rrudha. Beni veshjet tuaja te duken si te reja.
  • Avulli shperthyes mund te depertoje ne veshje dhe fibra.
  • Pllake hekuri e cilesise se larte Teflon.
  • Hekurosje ne te thate dhe ne te lagesht. Rezervuar 400ml.
Specifikimet Teknike 
Materiali: ABS
Fuqia: 2200W
Pllake qeramike

Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 400ml


Dyqan Taxi | Zgjidhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur per hekurosje rrobash | Haeger | Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull per hekurosje rrobash

Hekur per hekurosje rrobash | Haeger | Blerje Online