Hekur me Avull Vertikal | Sokany Steam Iron

3,490 L

Ka stok

Projektuar me nje sistem perfekt i cili nuk pikon dhe parandalon demtimin e hekurit. Tani ju mund ta perdorini dhe ne higjenizimin e divaneve dhe dyshekeve tuaj. Dizajni ergonometrik e ben te pershtatshem per perdorim te perditshem.

SOKANY STEAM IRON | HEKUR ME AVULL VERTIKAL

Hekur Vertikal me Avull | Sokany Steam Iron | Bli Online ne Dyqan Taxi

Hekur rrobash veritikal me Avuj. Nje pajisje elektroshtepiake e vogel e cila ju ben jeten me te thjeshte.
Hekuri ofron mundesi te ndryshme te kontrollit te avullit duke perfshire avull te vazhdueshem, avull te fuqishem. Pajisur me pllake alumini me veshje qeramike e cila ben te mundur shperndarjen e nxehtesise ne menyre ideale.

Arrini rezultate fantastike me shume pak mundim.
Eshte perfekt per cdo lloj materiali. Nuk keni pse te shqetesoheni me asnje nga rrobat tuaja te preferuara nuk do te digjet gjate hekurosjes.  Avantazhet e tij nuk perfundojne ketu, eshte dhe sistemi anti calc i cili largon te gjitha papastertite nga uji i cezmes dhe parandalon bllokimin nga gelqerja e cila krijohet nga uji. Sistem vete pastrimi i cili pastron dhe nuk e lejon hekurin te bllokohet.

Sokany Steam Iron | Hekur me Avull Vertikal
sokany steam iron hekur me avuj vertikal

Perfekt per hekurosje te shpejte me avull.
Projektuar me nje sistem perfekt i cili nuk pikon dhe parandalon demtimin e hekurit. Tani ju mund ta perdorini dhe ne higjenizimin e divaneve dhe dyshekeve tuaj. Dizajni ergonometrik e ben te pershtatshem per perdorim te perditshem. Ju mund ta merrni me vete kur udhetoni. Do te keni avull te vazhdueshem 20g/min.

Harrojeni punen e lodhshme te hekurosjes me hekura te rende dhe me temperature minimale, as nuk keni me arsye te ngrini tavolinat e hekurosjes sa here t’iu duhet te hekurosni dicka. Fare lehte varni rrobat ne varese dhe nisni hekurosjen.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur me Avull Vertikal | Sokany Steam Iron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sokany steam iron hekur vertikal me avuj

Hekur me Avull Vertikal | Sokany Steam Iron