DSP KD-1010 | Hekur me sprucim uji me dy funksione

3,490 L

Ka stok

  • Hekur me dy opsione te ndryshme
  • Hekur me shume avull
  • Hekur me sprucim uji
  • Me nje buton vetpastrimi
  • Me nje material shume rezistent

HEKUR ME AVULL DSP KD 1010

Hekur me avull DSP KD 1010 me kete paijsje kemi dy funksione: hekurosjen vertikale per shkak te avullit te madh qe nxjerr dhe hekurosjen horizontale per rroba me shume rrudha.

HEKUR ME DY FUNKSIONE

Per hekurosjen e jakave te kemishave ose rrobave me shume rrudha

Me nje hekurosje horizontale dhe vertikale

Me nje kabell 1.8 meter

Me nje fuqi 2200W

Me nje tension 220-240V dhe frekuenca 50/60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “DSP KD-1010 | Hekur me sprucim uji me dy funksione”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

SP KD-1010 Hekur me sprucim uji me dy funksione dyqan taxi

DSP KD-1010 | Hekur me sprucim uji me dy funksione

WhatsApp chat