Hekur rrobash DSP KD 1063 me avull ne shitje online

3,490 L

Ka stok

  • Me avull ose me sprucim uji Blue/Red
  • Ideal ne hekurosjen e perdeve
  • I pershtatshem per cdo material per shkak te vecantise se pllakes qeramike
  • Me nje fuqi 2000W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz
KODI: DSP KD 1036 Kategori: ,

HEKUR RROBASH DSP KD 1063

Hekuri rrobash DSP KD 1063 per nje hekurosje ideale per rrobat tuaja ne nje menyre shume te shpejt. Prodhimi i vazhdueshem i avullit ju jep sasine ideale te avullit per te hequr ne menyre efikase te gjitha rrudhat.

HEKUR ME AVULL 

  • Ka nje funksion qe sperkat paraprakisht pelhurat per t’ju ndihmuar te hiqni rrudhat e veshtira
  • Mund ta konrtolloni nxehtesine me ane te manualit qe ka produkti ne varesi te materialit qe po hekurosni
  • Speciale ne hekurosjen e perdeve dhe rrobave te ndryshem
  • perdoret per cdo material per shkak te vecantise se pllakes qeramike ultra rezistente
  • Me nje fuqi 2000W, tension 220-240V, frekuenca 50/60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

,

Be the first to review “Hekur rrobash DSP KD 1063 me avull ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake-qeramike-hekur-me-avull-rrobash-dsp-produkt-online

Hekur rrobash DSP KD 1063 me avull ne shitje online