Hekur per rrobat DSP KD 1066 me sperkatje uji

2,200 L

Ka stok

  • Per nje rezultat te persosur ne hekurosjen e rrobave
  • Lejon nje qasje ne zona te veshtira te tilla si jane jakat dhe menget
  • Ka nje sistem anti-gervishtje parandalon shfaqjen e njollave ne pelhura
  • E perdorim edhe ne temperatura te ulta
  • Ky hekur ka nje fuqi 1600W nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz

HEKUR PER RROBAT DSP KD 1066

Hekur per rrobat DSP KD 1066 ideal per hekurosje te persosur ne rrobat tuaja, pasi arrin te dominoje edhe ne zona te veshtira. Ky hekur ka nje nje sistem anti-gervishtje, i cili parandalon shfaqjen e njollave ne pelhura.

HEKUR RROBASH ME AVULL

Per nje rezultat te persosur ne hekurosjen e rrobave

Lejon nje qasje ne zona te veshtira te tilla si jane jakat dhe menget

Ka nje sistem anti-gervishtje parandalon shfaqjen e njollave ne pelhura

E perdorim edhe ne temperatura te ulta

Ky hekur ka nje fuqi 1600W nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Hekur per rrobat DSP KD 1066 me sperkatje uji”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur per rrobat DSP KD 1066 me sperkatje uji ne Dyqan Taxi

Hekur per rrobat DSP KD 1066 me sperkatje uji