Hekur DSP KD-1067 me avull te fuqishem per rrobat

3,490 L

Ka stok

  • Hekur me avull te fuqishem
  • I dizenjuar per hekurosje me avull dhe me sprucime uji.
  • Me pllake qeramike
  • Nuk ngjit dhe ndihmon ne hekurosjen e shpejt te rrobave.
  • Ka nje fuqi 2200W, tension 220-240V, frekuence 50/60Hz.

HEKUR ME AVULL DSP KD-1067

Hekur me avull te fuqishem i cili eshte i dizenjuar edhe me sprucime uji per te realizuar ju hekurosjen qe deshironi per te marre nje drejtim perfekt te rrudhosjeve qe mund te jeni krijuar ne rrobat tuaja. ME kete hekur rrobat tuaja do te dukeni sikur jane te reja edhe pas disa heresh qe ju mund t’i keni perdorur ato.

HEKUR RROBASH | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

  • I dizenjuar per nje hekurosje me avull dhe me sprucime uji.
  • Me pllake qeramike e cila nuk ngjit dhe ndihmon ne hekurosjen e shpejt te rrobave.
  • Ka nje fuqi 2200W, tension 220-240V, frekuenca 50/60Hz.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Hekur DSP KD-1067 me avull te fuqishem per rrobat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull te fuqishem ne shitje online dyqan taxi

Hekur DSP KD-1067 me avull te fuqishem per rrobat