Hekur DSP KD-6019 me avull dhe me depozite uji

8,490 L

Ka stok

 • Perdorim shume i shpejte
 • Permban depozite uji
 • Me kapacitet 2.1 liter
 • Perbehet nga indikatore qe tregojne veprimin e hekurit
 • Me nje termostat per rregullimin e temperatures
 • Kryen hekurosje pa demtime
 • I pershtatshem per cdo lloj materiali
KODI: 6971324566234 Kategori: ,

HEKUR ME AVULL DSP KD-6019

Hekuri me avull per rrobat realizon hekurosje perfekte te cdo lloj materiale me te cilit mund te jene perbere rrobat tuaja, pa lejuar asnje rrudhosje ne to. Fale depozites me uje ju mund te hekurosni sa here te deshironi.

HEKUR ME SPRUCIM UJI

 • Hekuri ka nje perdorim shume te shpejte me nje depozite uji
 • Me kapacitet 2.1 liter e cila e ben mjaft profesional ne hekurosje
 • Ka nje drite treguese kur nxehtesia e pllakes eshte gati kur fiket hekuri
 • Me nje termostat per rregullimin e temperatures
 • Ben hekurosjen e rrobave si pantallona, kemisha, xhaketa etj pa i demtuar.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Hekur DSP KD-6019 me avull dhe me depozite uji”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull dhe me depozite uji ne shitje online dyqan taxi

Hekur DSP KD-6019 me avull dhe me depozite uji