Kondicioner Inverter Portativ Renova | Per Shitje

5,990 L

Ka stok

Fuqia prej 2000 W
Nivelet e ngrohjes: 2
Përmasat: 
Lartësia 20,5 cm
Gjeresia 60 cm
Thellësia 13 cm

KODI: kondicioner-renova-ptc-2000f Kategori: , Etiketime: , ,

KONDICIONER INVERTER RENOVA PTC-2000F

Kondicioner Inverter Renova Portativ | Per Shitje | Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi

Kondicioneri eshte nje nder zgjidhjet me te mira per te shpetuar nga ditet e ftohta te Dimrit. Ngroh ambjentin tuaj plotesisht duke ju ofruar lirshmeri levizjeje. Nuk eshte e nevojshme te qendroni prane tij per te marr ajrin e ngrohte.

Nje karakteristike qe e bene kete kondicioner nder me te miret ne treg eshte levizsshmeria e tij. Kondicioneri pa tuba siguron ambjentin e ngrohte ne keto dite te ftohta per ju.

Per nje ambjent komod ne cdo kohe!

Bëni këtë dimër më të rehatshëm dhe shijoni shtëpinë tuaj ne cdo moment te dites. Ky kondicioner i dhomës i cili funksionon nga temperatura smart, i krijuar me elementin ngrohës te qeramikes me performancë të lartë.

Ky ngrohës modern i dhomës është në gjendje të sinkronizohet me temperaturën e dhomës dhe t’a rregullojë atë automatikisht.Ka veçorinë e kontrollit te tij manualisht.

Edhe nese dhoma është e vogël ose e madhe me këtë model te kondicionerit ju mund te jeni te qete per temperaturen e dhomes ku do te ndodhet kondicioneri. Eshte teper i fuqishem sa te arrije te ngrohi dhomen perkatese brenda pak minutash. Pasi te ktheheni nga puna do te mund te keni menjehere nje vend miqesor dhe te ngrohte per te gjithe pjesen tjeter te dites.

Me një funksion të heshtur, pa zhurme dhe me teknikën e ngrohjes së shpejtë, ju do të ndjeni komoditetin e këtij dimri.

Ka karakteristikën e Rezistencës Qeramike e cila është e sigurt me performancë të lartë.Kondicioner Renova është me të vërtetë një ngrohës i dhomës me performancë të lartë me më pak konsum të energjisë elektrike dhe natyrisht me çmimin më të mirë ne Dyqan Taxi.

kondicioner portativ blini online ne dyqan taxiKONDICIONER INVERTER

Kondicioner portativ nuk do te lejoje tharjen e ajrit ne asnje moment, pavarsisht temperatures qe ju do te vendosni.Nxehet shpejt dhe me efikasitet me një element PTC rrotullues automatik. Kondicioner ne shitje me cilesi te larte dhe cmim te arsyeshem.

Funksionon me kohëmatës dixhital të integruar 110-120V (0,5 orë, 1 orë, 2 orë, 4 orë) Për të shmangur aksidente serioze, kondicioneri prej qeramikë përdorin teknologjinë më të fundit të sigurisë. Nëse pajisja papritur peson dicka ose bie, menjëherë do të fiket automatikisht.

Me një kohëmatës deri ne 4 orë, mund të vendosni që ngrohësi të ndizet dhe fiket automatikisht në çdo kohë të ditës ose natës.

Nuk do te kete me mengjese apo nete te ftohta ne shtepine tuaj. Ndersa ne vere e perdorni si ftohes. Produkti i duhur per dimer dhe vere.

Qendroni te sigurt dhe te ngrohte ne cdo moment

Ngrohje ose ftohje e shpejtë dhe efiçente. Kombinoni nxehtësinë e shpejtë dhe efikase të një ngrohësi qe do ju fale komoditet te jashtëzakonshëm  i cili montohet fare thjeshte ne mur. Eshte teper i lehte per t’u perdorur dhe praktik. Permban pultin per te komanduar temperaturen qe shfaqet ne ekranin dixhital.

Nuk do te hasni veshtiresi ne perdorimin e tij. Nje produkt qe ngroh dhe freskon ne te njejten kohe. Me opsionin e ngrohjes dhe ftohjes. Temperatura varion nga 20 deri 25 grade.

Me karakteristika të tilla si një kohëmatës i integruar (deri në 4 orë në rritje prej 30 min) dhe një telekomandë, ky kondicioner jo vetëm që do t’a mbajë temperaturën në një nivel të rehatshëm.

Kondicioner per familjen tuaj

Kondicioneri mund te pershtatet ne cdo dhome te shtepise suaj pasi ka nje dixajn te sofistikuar i cili e mundeson kete.  Ju mund t’a vendosni ate ne dhomen tuaj te pritjes, dhomen tuaj te gjumit si edhe ne dhomen e femijeve tuaj. Femijet tuaj do te jene komod ne cdo moment te dites dhe nates. Nje kondicioner teper ndryshe dhe praktik nga te gjithe kondicioneret qe ju jeni mesuar te keni dhe te perdorni.

Nje kondicioner te cili do t’a perdorni perhere pasi ka nje rezistence te larte dhe eshte prodhuar per t’u perdorur gjate. Nuk ka nevoje te shqetesoheni per energjine pasi teknologjia inovative qe kondicioneri perdor nuk do te harxhoje energji. Ai do t’ju mbaje ngrohte dhe do kurseje per ju.

kondicioner inverter portativ bli online dyqan taxiKondicioner me dizjan modren

Kondicioner Inverter ka nje dizjan kompakt dhe modern i cili do te pershtatet menjehere me aredimin e shtepise suaj. Por gjithashtu do t’ju lejojë të qëndroni komod dhe ta përdorni atë nga një distancë e konsiderueshme ne cdo moment qe ju deshironi.

Ndryshe nga nje kondicioner normal i cili perdor konvekcion ose nxehtësi rrezatuese për të ngrohur ngadalë hapësirën tuaj. Ky kondicioner përdor teknologjinë e fundit per t’ju dhene sa me teper komoditet ju dhe familjes suaj.

Nuk ka nevoje per t’i qendruar mbi koke gjate nates apo dites pasi ai funksionon me kohemates.

Perfekt per te gjitha ato familje qe kane femije dhe deshirojne komoditetin e tyre ne maksimum. Gjithashtu kondicineri ka nje dizajn teper kompakt dhe modern.

Do te pershtatet me cdo aredim qe ju te keni. Me pllake dixhitale e cila ju tregon cdo moment temperaturen e sakte te dhomes suaj. Eshte teper i thjeshte ne perdorim qe te mundet te perdoret nga cdo person.

Gjithashtu eshte nje dhurate teper e kendshme dhe e menduar per familjaret, miqte tuaj. Pasi dimri me ditet e tije te acarta eshte perpara nesh.

Dhurojini ngrohtesi te afermeve tuaj.

Nje produkt qe nuk do te ndaloni se e perdoruri asnje moment. Pasi energjia elektrike qe ai harxhon eshte shume e vogel.

Karakteristika kondicioner portativ ne shitje blerje online dyqan taxi

 • Elemente ngrohje qeramike PTC, furnizimi i nxehtësisë është më i shpejtë. Sipërfaqja e shpërndarjes së nxehtësisë është më e madhe, dhe konsumi i energjisë eshte teper i vogel.
 • Kur temperatura është shumë e lartë, kufiri i temperaturës automatikisht do të ndërpresë fuqinë për të shmangur aksidentet e shkaktuara nga temperatura e larta.
 • Kondicioner Renova Inverter PTC përdor sistemin më të përparuar të ngrohjes PTC dhe ka një rezistence me te gjatë shërbimi sesa ngrohësit e tjere te cilet perdorin sisteme të tjera ngrohjeje.
 • Kontroll i temperaturës së rregullueshme me ekran dixhital.
 • Temperatura Digital Live tregon temperaturën aktuale të dhomës.
 • Kondicioner portativ
 • Modaliteti i heshtur.
 • Rezistence qeramikë
 • Për Ngrohje të Shpejtë te dhomes.
 • Siguri nga mbinxehja.
 • Funksioni i kohëmatësit eshte nga 1 deri ne 7 ore.
 • Me opsionin te cilin e ndryshoni manualisht nga 2000w ne 1000w me opsion te perzgjedhjes sipas deshires suaj.
 • Ngrohës dhome me rezistencë qeramike
 • Ngjyra: e bardhë.
 • Kondicioner per shitje.
 • Përmasat [mm] 600/130/205.
 • Portabël, varet në mur por gjithashtu funksionon si desktop.

Keshilla | Renova kondicioner

1. Ju lutemi sigurohuni që kontakti i skedave dhe prizave të jetë mirë.
2.Mos e përdorni ngrohësin në vendin ku ka gaz të djegshëm.
3. Nëse kordoni i furnizimit është i dëmtuar, ai duhet të zëvendësohet.
4. Mos e prek ngrohësin me dorë të lagur ose përçues tjetër.

Kondicioner Inverter ne shitje cmimi me i mire online

Kondicioner per shitje.

Kondicioner Portativ Inverter per Shitje | Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi 

kondicioner portativ inverter

Specifikat | Kondicioner portativ

Fuqia 1000\ 2000 W
Nivelet e ngrohjes: 2
Përmasat: 
Lartësia 20,5 cm
Gjeresia 60 cm
Thellësia 13 cm


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

Kondicioner

Be the first to review “Kondicioner Inverter Portativ Renova | Per Shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kondicioner portativ renova inverter per shitje cmimi te rinj dhe te perdorur

Kondicioner Inverter Portativ Renova | Per Shitje