Hekur hekurosje Vertikale me Avull | Sokany SwiftSteam

2,890 L

Ka stok

– Hekurosje Vertikale me Avull.
– Freskon lodrat dhe pelhurat qe nuk jane perdorur per nje kohe te gjate.
– Pastron divanet, carcafet dhe perdet per nje pamje me te re.

SOKANY SWIFTSTEAM AJ-2205 | HEKUR 

Hekur per hekurosje Vertikale me Avull | Sokany Swift Steam

Ky hekur eshte ideali per kujdesin e pelhurave tuaja delikate. Duke siguruar nje perdorim te lehte dhe rezultat te shpejte eshte pajisja e persosur per rrobat tuaja.

Hekur me avull i shpejte, kompakte dhe i lehte per t’u perdorur. Fuqia 1200 W do te thote qe i mjaftojne vetem 30 sekonda per t’u ngrohur dhe rezervuari i madh i ujit siguron deri ne 15 minuta avull te fuqishem te vazhdueshem. Dizajni i tij unik mundeson hekurosje e rrobave dhe ne menyre horizontale dhe ate vertikale.

Eshte i pershtatshem per pelhura te ndryshme si pambuk, lesh, poliester, pelush, mendafsh, fiber, najlon, kadife etj.

Permasat e tij te vogla dhe pesha e lehte e bejne nje hekur ideal per ta marr me vete ne udhetime pushimesh apo biznesi. Rezervuari i ujit te tij eshte i heqshem dhe i lehte per tu pastruar dhe rimbushur. Nuk do te ishte aspak ide e keqe si nje dhurate krishtlindjesh, apo ditelindje per nenen tuaj.

Hekur per hekurosje Vertikale me Avull | Sokany

Hekur per hekurosje vertikale sokany

Karakteristika

– Hekurosje Vertikale me Avull.
– Freskon lodrat dhe pelhurat qe nuk jane perdorur per nje kohe te gjate.
Pastron divanet, carcafet dhe perdet per nje pamje me te re.
– Hekur Portativ me avull dhe teper kompakt ne perdorim dhe udhetim.
– Ne paketim perfshihen, furca per pastrim, dhe kupa e matjes se ujit.

Specifikime Teknike

Fuqia: 1200W
Kapaciteti i ujit: 250ml
Sasia e avullit qe clirohet: 20g/min


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur hekurosje Vertikale me Avull | Sokany SwiftSteam”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur per hekurosje me avull vertikale sokany

Hekur hekurosje Vertikale me Avull | Sokany SwiftSteam