Hekur rrobash me avull DSP KD 1059 ne shitje online

7,490 L

Ka stok

  • Me fuqi 2400W dhe me nje tension 220-240V
  • Ben te mundur hekurosjen me avull te rrobave
  • Me nje kapacitet 1.5L
  • Perbehet nga pllake qeramike
  • Me dy funksione te tij me avull dhe pa avull

HEKUR RROBASH DSP KD-1059

Hekur rrobash DSP KD 1059 i cili ben te mundur hekurosjen me avull te rrobave brenda pak minutave. Hekuri eshte i perbere nga nje depozite uji me nje kapacitet prej 1.5 L dhe shperndarje te avullit 25g/min.

Hekuri me depozite ka nje pllake qeramike e cila ngrohet brenda disa sekondave edhe eshte percjellese shume e mire e nxehtesise, pasi e shperndane kete te fundit ne menyre te njetrajtshme.

Pllaka qeramike nuk mundeson as djegien e rrobave ne menyre te menjehershme duke ofruar siguri per perdorimin e saj nga ju. Hekuri e tregon nepermjet indikatoreve te tij treguesin e startimit dhe fikjen e tij. Ju mund te arrini te komandoni temperaturen e hekurit dhe te vendosni ate qe deshironi per rrobat tuaja nga termostati qe ndodhet ne hekur.

Hekuri ka dy funksione te tij  sepse eshte ne gjendje te punoj me avull dhe pa avull.

HEKUR RROBASH ME DEPOZITE 

  • Me energji 2400W dhe me nje tension 220-240V
  • Ben te mundur hekurosjen me avull te rrobave
  • Me nje kapacitet 1.5L
  • Perbehet nga pllake qeramike

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Hekur rrobash me avull DSP KD 1059 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me avull dsp me pllake qeramike ne shitje online dyqan taxi

Hekur rrobash me avull DSP KD 1059 ne shitje online