Hekur Portativ me Avull – Sokany Steam Iron

2,290 L

Ka stok

  • Marka: Sokany
  • Modeli: HT 558B
  • Fuqia: 1000 Watts
  • Materiali: ABS
  • Drejtues & Pastrues
KODI: gi-hekur-sokany-HT558B Kategori: ,

HEKUR ME AVULL – SOKANY HT-558B

Hekur Portativ me Avull – Sokany Steam Iron

  • Hekur me avull te fuqishem qe deperton thelle ne fibra duke eleminuar edhe rrudhat me te veshira.
  • Fale pllakes se tij cilesore dhe materialit jo ngjites rrobat nuk demtohen dhe nuk humbasin shkelqimin.
  • Prania e avullit ndihmon edhe ne pastrimin e veshjeve dhe vrasjen e te gjitha mikrobeve te vogla te grumbulluara ne to.
  • Ai eshte cilesuar si higjenik dhe antomicrobial.
  • DizanjI ergonomik ofron lehtesi gjate hekurosjes dhe nuk shkakton lodhje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur Portativ me Avull – Sokany Steam Iron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sokany Iron Steam

Hekur Portativ me Avull - Sokany Steam Iron