Hekur me avull Haeger – Portable Electric Steam Iron

3,390 L

Ka stok

 • Brandi: Haeger
 • Modeli: HG-1299R
 • Fuqia: 2600W
 • Tension: 220 V
 • Depozita e ujit: 400ml
 • Materiali pllakes: Qeramike jo ngjitese
 • Certefikuar nga CE
 • Me kontroll dixhital te kohes
KODI: L372-hekur me avull-haeger-HG-1299R Kategori: ,

HEKUR ME AVULL HAEGER HG-1299R

Hekur me avull Haeger – Portable Electric Steam Iron

 • Pllake qermaike e cila nuk ngjit dhe zhduk edhe rrudhat me te veshtira
 • Projektuar per te gjitha llojet e materialeve dhe pelhurave duke i lene ato te lemuara
 • 2 menyra hekurosje: me avull ose me sprucim uji
 • Avulli shperthyes dhe i fuquishem deperton deri ne fibra dhe zhduk rrudhat
 • Gjatesia e kabllit eshte e mjaftueshme per tiu siguruar komoditet ne hekurosje

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur me avull Haeger – Portable Electric Steam Iron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull haeger

Hekur me avull Haeger - Portable Electric Steam Iron