Hekur rrobash me palosje – Haeger Mini Iron Steam

1,490 L

Ka stok

 • Marka: Haeger
 • Modeli: HG-1266
 • Materiali: ABS
 • Ngjyra: E bardhe
 • Fuqia: 800W
 • Kapaciteti i depozites: 200ml
 • Dimensionet: 180*75*95 mm
KODI: L387-hekur me palosje-haeger-HG-1266 Kategori: ,

HEKUR ME PALOSJE HAEGER HG-1266

Hekur rrobash me palosje – Haeger Mini Iron Steam

 • Pllake qermaike e cila nuk ngjit dhe zhduk edhe rrudhat me te veshtira
 • Mbani rrobat tuaja te rregullta, te lëmuara dhe pa rrudha
 • Bordi i hekurosjes me shkalle te larte Teflon, i bute dhe jo ngjites, nuk demton veshjet
 • 2 menyra hekurosje: me avull ose me sprucim uji
 • Avulli shperthyes dhe i fuquishem deperton deri ne fibra dhe zhduk rrudhat
 • Mundeson hekurosje te thate dhe hekurosje te lagesht, fleksibile dhe praktike.
 • Fale palosjes se dorezes dhe permasave mini, e e merrni kudo me vete

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur rrobash me palosje – Haeger Mini Iron Steam”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me palosje Haeger

Hekur rrobash me palosje - Haeger Mini Iron Steam