Heqes pushi per rroba DSP 70024- Ne shitje online

1,990 L

Ka stok

  • Mundeson heqjen e qimeve ose pushit tek rrobat
  • Me rrjete te koka e produktit per heqje sa me te shpejte te pushit
  • Ky produkte perbehet nga nje buton fikje dhe ndezje
  • Me nje bateri te karikueshme
  • Vjen me dy ngjyra te ndryshme
  • Fuqia 4W dhe tensioni 100-240V
KODI: DSP 70024 Kategori: , ,

HEQES PUSHI DSP 70024

Heqese pushi-70024 kjo pajisje perdoret per te hequr pushin neper rroba te ndryshme. Shume e thjeshte per t’u perdorur ne menyre elektronike. Personat qe kane kafshe shtepiake neper shtepi ky produkt i ndihmon ne heqjen e qimeve.

  • Heqes pushi per qimet apo per rrobat
  • Qe rrobat tuaj te ngjajne gjithmone si te reja
  • I perbere nga dy ngjyra lejla dhe blu ku mund te zgjidhni cilen te deshironi
  • Ka nje bateri te karikueshme me nje fuqi 4W dhe nje tension 100-240V

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Heqes pushi

Ngjyra

Be the first to review “Heqes pushi per rroba DSP 70024- Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues pushi kafshe per shtepine rrobat produkt online

Heqes pushi per rroba DSP 70024- Ne shitje online