Peshqir Rose,100% pambuk, ngjyre Bezh

1,090 L

Ka stok

160286-1

KODI: 3838716543972 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Rose

Peshqir pambuku-70×140

  • Kodi: VP0368
  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizanj modern ne ngjyre bezhe.
  • Dimensione: 70 x 140 cm.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Rose,100% pambuk, ngjyre Bezh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Rose,100% pambuk, ngjyre Bezh