DSP KD-1075 | Hekur mini dore portativ 2ne1

4,900 L

Ka stok

  • Me dy funksione te ndryshme
  • Mini dore shume portativ per udhetime tuaj
  • Kapacitet rezervuari uji 260ml
  • FuqiA 1500W, tensionI 220-240V dhe frekuenca 50/60Hz
  • E thjeshte dhe shume e pershtatshme per te gjithe
  • Shume i lehte ne perdorimin e tij

HEKUR 2N1 DSP KD-1075

Hekur 2n1 DSP KD-1075 eshte shume praktik dhe ka nje perdorim te lehte. Mbajtur ne dore tuaj ju mund te hekurosni cdo gej qe deshironi dhe te duke e parrullosur. Cilesi maksimale dhe cmim konkurues.

HEKUR MINI DORE PORTATIV 2N1

Produkti ka dy funksione ne nje paijsje te vetme

Mini dore shume portativ per udhetime tuaj

Me nje kapacitet rezervuari uji 260ml

Me nje shpejtesi fuqie 1500W, me nje tension 220-240V, frekuenca 50/60Hz.

E thjeshte dhe shume e pershtatshme per te gjithe sidomos per te moshuarit

Shume i lehtshem ne perdorimin e tij.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “DSP KD-1075 | Hekur mini dore portativ 2ne1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp kd1075 hekur rrobash produkt online dyqan taxi

DSP KD-1075 | Hekur mini dore portativ 2ne1