Pishina plastike per femije Intex ne shitje

5,490 L

Ka stok

  • Pishine per femije e markes Intex
  • Dizajn terheqes me printe kafshesh
  • Jep idene e nje akuariumi te vogel
  • Me permasa praktike 1.52 m x56cm
  • Perfekte per ne ballkon, oborr apo tarrace
KODI: Q-2121480 Kategori: , ,

PISHINA PLASTIKE PER FEMIJE

Pishina e duhur per femije per tju dhene aty hapesiren qe u duhet ne ditet e nxehta te veres.pishina plastike per femije ne shitje online dyqan taxi

Me hapesire te bollshme per te luajtur ndersa prinderit relaksohen ne shezllonin e tyre.

Ka permasa 1.52m x 56cm, perfekte per ta vendosur ne ballkon, oborrin e shtepise apo tarrace.

Pishina per femije ne shitje

Dizajni i saj me printe te ndryshme kafshesh eshte shume terheqes per syrin e vogelusheve.

Forma dhe ngjyrat do e bejne ate pishinen e tyre te preferuar.

Fryhet dhe paloset lehtesisht ne momentin qe nuk e perdorni, per te mos zene aspak hapesire.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishina plastike per femije Intex ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishina plastike per femije blerje online ne dyqan taxi

Pishina plastike per femije Intex ne shitje