Makine rroje elektrike per meshkuj | Sokany 2 ne 1

1,990 L

Ka stok

KODI: L-2120206 Kategori: , ,

MAKINE RROJE ELEKTRIKE PER MESHKUJ | SOKANY

Makine rroje elektrike Sokany perfekte per shkurtimin dhe stilimin e mjekrres apo mustaqeve ne pak minuta.

Dizajn elegant dhe modern i makines me nje madhesi kompakte. Permasat praktike do  t’ju lejojne ta merrni me vete ne udhetime të gjata, udhetime biznesi apo pushime.

Model anti-alergjik per ata me lekure te ndjeshme. Sokany mundeson rruajtje efikase me me pak presion minimizon lekuren.

Karikim me ane te USB,  litium-jon 320mAh per funksionim deri ne 60 minuta me nje karikim.

Karakteristika

  • Materiali: plastik
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Koha e punës: 1 ore
  • Madhesia : 15,5 x 2,7 x 3,2cm
  • Pesha: 230gr
  • Hyrja: 100 – 240V, 0.2A
  •  Trashësia e tehut: 0.15 mm
  •  Bateria: jon litium 320mAh (e integruar)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

Lloji

makineri depilimi

Be the first to review “Makine rroje elektrike per meshkuj | Sokany 2 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje sokany ne shitje online ne dyqan taxi

Makine rroje elektrike per meshkuj | Sokany 2 ne 1