Depilator per meshkuj DSP – Hair Clipper 90070

1,490 L

Gjendje

Makine rroje dhe qethje e papershkueshme nga uji e cila funksionon me bateri. Ju mund ta perdorni dhe ne kushte te lageshta dhe ne te thate.
Nje pajisje ideale per udhetimet tuaja,

KODI: L-dsp-hair-clipper-90070 Categories: ,

DEPILATOR PER MESHKUJ DSP – 90070

Hair Clipper 90070 – Depilator per meshkuj DSP

Makine rroje dhe qethje e papershkueshme nga uji e cila funksionon me bateri. Ju mund ta perdorni dhe ne kushte te lageshta dhe ne te thate.
Nje pajisje ideale per udhetimet tuaja, jo vetem qe mund ta perdorni kur ju deshironi, por nuk merr hapesire ne canten tuaj. Koke me thike te mprehte per nje pamje te kuruar deri ne detaje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Depilator per meshkuj DSP dyqan online dyqan Taxi

Depilator per meshkuj DSP - Hair Clipper 90070

WhatsApp chat