Kemei Shaver | Makine Depilimi Pa dhimbje

2,590 L

Ka stok

Modeli: KM – 3012
Tensioni: 100 – 240V
Karakteristika: Teh i trefishtë
Lloji i baterisë: 700mAh Lithium-jon
Materiali: ABS

KEMEI SHAVER KM-3012

Makine Depilimi Pa Dhimbje Kemei Shaver

Vera është këtu, ju doni të vishni bukur për të bërë pushime në plazh, por keni qime te zeza në të gjithë trupin tuaj.
Në këtë kohë, keni nevojë për një pajisje për heqjen e qimeve për ta bërë lëkurën tuaj të lëmuar. Atëherë mund të shkoni për pushime për fat të mirë me Kemei Shaver. 

– Dizajn tre-në-një

Eshtë një pajisje shumëfunksionale me 1 kokë epilatori, 1 kokë rroje dhe 1 kokë larguese të kallove për të përmbushur kërkesa të ndryshme.

– Efektive 

Eshtë krijuar për të përshtatur konturet e trupit tuaj dhe mund të largojë edhe qimet më të imta nga këmbët, fytyra, linja bikini dhe zona të tjera të ndjeshme në një kohë të shkurtër.

– Pa kabllo dhe i rimbushshëm

Gjithmonë siguron që ju të përdorni pajisjet tuaja me fuqi optimale pa kabllo, dhe ndriçimi i dritës është i përshtatshëm për një epilim të saktë.

– Fakultative dhe e rregullueshme

Kontrolli me 2 shpejtësi është që të akomodohet sipas llojeve të ndryshme të flokëve (flokë të imët ose të trashë) për një efikasitet të madh, i cili është më i sigurt.

KEMEI SHAVER | MAKINE DEPILIMI PA DHIMBJE

MAKINE DEPILIMI PA DHIMBJE KEMEI SHAVER

Përdorimi i dyfishtë i kordonit dhe kabllove. Ndërtuar një bateri të rimbushshme NI-MH, pas 8 orësh të plotë, mund të përdoret për 40 minuta.
Kompakt, i lehtë dhe i lëvizshëm. Mund te aplikoni gjithashtu Vaj pas Depilimi Aloe Vera i cili i jep shkelqim dhe butesi lekures suaj.

Specifikat

Modeli: KM – 3012
Tensioni: 100 – 240V
Karakteristika: Teh i trefishtë
Lloji i baterisë: 700mAh Lithium-jon
Materiali: ABS


Porosi online ne Dyqan Taxi | Dyqani me i madh Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Kemei Shaver | Makine Depilimi Pa dhimbje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kemei shaver makine depilimi pa dhimbje

Kemei Shaver | Makine Depilimi Pa dhimbje