Dingling Trimmer – Makine rroje dhe qethje Profesionale

1,790 L

Gjendje

Specifikat Teknike 
Modeli: RF-608
Ngjyra: Silver
Materiali: Aliazh
Fuqia: 3W
Tensioni: 220V
Koha e karikimit: 12 ore
Koha e perdorimit: 40 minuta
Kokat mund te lahen
Pesha: 207g
KODI: dingling-trimmer-rf-608 Categories: , ,

DINGLING TRIMMER – RF 608

Dingling Trimmer – Makine qethje dhe rroje profesionale

Makine rroje dhe qethje e shkelqyeshme per floket dhe per mjekren. Kokat me material celiku inoks ju japin nje performance te larte. Dizajn portativ i pershtatshem dhe i lehte ne perdorim per cdo stil flokesh qe ju deshironi.
Specifikat Teknike 
Modeli: RF-608
Ngjyra: Silver
Materiali: Aliazh
Fuqia: 3W
Tensioni: 220V
Koha e karikimit: 12 ore
Koha e perdorimit: 40 minuta
Kokat mund te lahen
Pesha: 207g


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Dingling trimmer makine qethje dhe rroje

Dingling Trimmer - Makine rroje dhe qethje Profesionale

WhatsApp chat