Makin Qethje e Rroje per burra e femra | First Austria

2,790 L

Ka stok

Pershtatet me siperfaqen e trupit tuaj .
Kap dhe pret qimet me gjatesi te ndryshme.
Pret dhe qimet me te gjata.
Fleksibilitet i shtuar i sistemit te konturimit.
Mbron lekuren dhe e le ate te bute .

KODI: makine-rroje-first-austria-5676-2 Kategori: , , Etiketime: , , ,

MAKIN QETHJE RROJE FIRST AUSTRIA

Makin per Qethje dhe Rroje | Makine First Austria super cilesore. Bli makina rroje ne Dyqan Taxi

Makina per qethje dhe rroje qe pershtatet me siperfaqen e trupit tuaj . Kap dhe pret qimet me gjatesi te ndryshme. Shkurtuesit me dy drejtime presin edhe qimet me te gjata per nje rezultat me te mire.
Fleksibiliteti i shtuar i sistemit te konturimit te kesaj makine qethje dhe rroje ndjek çdo kend te trupit tuaj per pamjen qe deshironi.

Makine me skaje te rrumbullakosura dhe material hipoalergjik .Mbron lekuren gjate rruajtjes. Perfshin krehrin per shkurtimin e qimeve eshte projektuar per te ofruar me shume fuqi per te prere edhe qimet me te trasha. Bateria  me fuqi te larte lejon trajtimin e plote te trupit tuaj, deri ne 50 minuta perdorimi pas një karikimi prej 8 oresh. E lehte per tú pastruar dhe perdorur.

Përfundoni stilimin e mjekrës, mustaqeve dhe barsetave me këtë makin qethje. Aspiratori i saj i fuqishëm kap qimet e prera gjatë rruajtjes, për një prerje të pastër.

MAKIN QETHJE FIRST AUSTRIA

Sistemi i cili ngre ngadalë çdo qime dhe e drejton atë drejt tehëve të çelikut. Mund të përfitoni mjekër të shkurtër vetëm me një kalim.

Tehet e çelikut  janë bërë për të zgjatur shumë dhe për të prerë edhe qimet më të holla. Tehët kanë vetinë që mprehin njëri tjetrin gjatë kohës që punojnë.

Makine per qethje dhe per tu rruajtur Forst Austria ne Dyqan Taxi Shqiperi

MAKIN FIRST AUSTRIA PER T’U RRUAJTUR DHE QETHUR

Mund te perdoret si nga meshkujt edhe nga femrat


Porosit Online ne | Dyqan Taxi | Blerje Online te Sigurta ne Qendren me te Madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Agim

    I mire duket

Main Menu

Makin per Qethje & Rroje Makine First Austria Makina ne Dyqan Taxi

Makin Qethje e Rroje per burra e femra | First Austria