Karrige metalike e palosshme per kamping

6,490 L

Ka stok

Karrige e palosshme per kamping, plazh, piknik me pelhure rezistente dhe strukture metalike. Me shtrese jasteku per pjesen e qafes, per rehati maksimale gjate qendrimit.

KODI: L-2120233 Kategori: ,

KARRIGE METALIKE E PALOSSHME PER KAMPING

Karrige metalike me strukture te palosshme shume rezistente. E pershtatshme per kamping, piknik, plazh apo edhe oborrin e shtepise tuaj.

Fale konstruksionit metalik , karrigia ofron qendrueshmeri te larte dhe perdorim te sigurte.

E pajisur me nje mbeshtetese per qafen, per nje qendrim sa me relaksues karrigia do te ofroje komoditet maksimal.

Mbulesa e tyre prej tekstili me vrima ajrosje siguron qe rera mos qendroje mbi te dhe uji te thahet shpejt.

Dizajni i palosshem i tyre mundeson transport te lehte per ta marre me vete ne udhetimet tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

Be the first to review “Karrige metalike e palosshme per kamping”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige per kamping ne shitje online ne dyqan taxi

Karrige metalike e palosshme per kamping