Karrige pikniku e palosshme ne shitje online

2,390 L

Ka stok

  • Karrige pikniku e palosshme
  • Me strukture metalike dhe pelhure rezistente
  • Dizajn praktik dhe i lehte
  • Mbyllet thjeshte dhe nuk ze hapesire
KODI: Q-2121433 Kategori: ,

KARRIGE PIKNIKU E PALOSSHME

Karrige pikniku perfekte per ditet e ngrohta ne natyre e palosshme. karrige portative per piknik bli online ne dyqan taxi

Kjo karrige ka strukture metalike celiku dhe pelhure rezistente, per tju siguruar qendrim te sigurt.

Me nje dizajn komod per tu perdorur dhe shume te lehte per ta transportuar , mund ta merrni shume lehte kete karrige ne udhetimet tuaja.

Kombinimi i duhur me nje cader plazhi per nje dite relaksi  ne plazh.

Karrige portative ne shitje

Nese deshironi te largoheni nga zhurmat e perditshme ne nje vend te qete, kjo karrige eshte e duhura per ta marre me vete.

Perfekte per te kaluar kohen e lire, per te bere nje piknik apo per ta patur ne kamping.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

Lloji

karrige

Be the first to review “Karrige pikniku e palosshme ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige portabel pikniku bli online ne dyqan taxi

Karrige pikniku e palosshme ne shitje online