Karrige per kamping e palosshme prej alumini

4,290 L

Ka stok

KODI: L-2120220 Kategori: ,

KARRIGE PER KAMPING E PALOSSHME PREJ ALUMINI

Shijoni ditet me diell ne kopsht, buze detit ose prane pishines me kete karrige te palosshme dhe te rehatshme prej alumini.

Dizajn modern dhe relaksues i cili mund te paloset per te kursyer hapesire ne shtepi.

Pelhura Oxford eshte e lehte per tu pastruar dhe rehatshme,  krijuar per t’ju mbajtur te fresket edhe pas nje perdorimi afatgjate.

E bere me nje strukture alumini me tuba te forte 22 mm te trashe, karrigia ka peshe te lehte dhe transportohet lehtesisht fale dizajnit paloses se saj.

Shtresa e pelhures mundeson qe rera mos te grumbullohet dhe te rreshaqe lehtesisht nga karrigia.

Me nje dizajn te thjeshte dhe minimalist,  ai pershtatet ne menyre te persosur ne te gjitha mjediset e jashtme si: kopsht, tarrace, pishine, det apo kudo qe deshironi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

Be the first to review “Karrige per kamping e palosshme prej alumini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige plazhi e palosshme ne shitje online ne dyqan taxi

Karrige per kamping e palosshme prej alumini