Pishine per femije ne shitje e markes Intex

6,290 L

Ka stok

  • Pishine me fryrje per notuesit e vegjel
  • Bere nga material rezistent dhe i qendrueshem
  • Do ti ofroje femijeve freskine e duhur ne ditet e nxehta
  • Fryhet dhe mbyllet lehtesisht pas perdorimi
  • 2.62m x 1.75m x 56cm

PISHINE PER FEMIJE NE SHITJE

Freskoni vogelushet ne ditet e nxehta te veres me kete pishine per femije.

Pishina fryhet lehtesisht ne dy rrathe dhe vinili i rende siguron qendrueshmeri te saj gjate perdorimit.

Pishine per femije Intex

Eshte ndertuar me material rezistent per nje qendrueshmeri me te larte dhe ka nje valvul te pershtatshme kullimi per ta bere me te lehte derdhjen e ujit.

E persosur per tu freskuar  dhe loje, kjo pishine argetuese eshte perfekte per te mbajtur femijet te fresket dhe te argetuar gjate gjithe veres.

Me permasa 2.62m x 1.75m x 56cm eshte e pershtatshme per femije mbi 6 vjec.

Prinderit mund te qendrojnë komod ne karrige ndersa shikojne te vegjlit e tyre duke shijuar ujin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

,

Be the first to review “Pishine per femije ne shitje e markes Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine e vogel per femije ne shitje online dyqan taxi

Pishine per femije ne shitje e markes Intex