Zgare celiku per kamping portabel | Mesh Burner 800gr

1,990 L

Ka stok

Zgare celiku portative ideale per piknik dhe kamping, fale dizajnit praktik. Bere nga materiali celik inoks, rezistent per jetegjatesi perdorimi te zgares.

KODI: 998876543530745 Kategori: , ,

ZGARE CELIKU PER KAMPING PORTABEL

Zgare celiku me projektim unik perfekt per kamping fale dizajnit portabel dhe te lehte per transport.

Kjo vater zjarri permban nje rrjete celiku inoks te palosshme, e persosura per kampe, piknik dhe aventura te tjera ne natyre.

Dizajni i zgares me hekur te kromuar rezistent me qendrueshmeri te larte i reziston nxehtesise se cdo zjarri per nje pjekje direkte ose indirekte me qymyr.

Bere nga material celik inoks rezistent ndaj ndryshkut per jetegjatesi perdorimi te zgares.

Zgare per kamping Mesh Burner ne shitje

Zgara eshte perfekte per ta marre me vete ne kamping fale dizajnit portabel dhe te lehte me kembe te palosshme.

Rrjeta metalike ne siperfaqen e saj , do te parandaloje renien e ushqimit apo djegien e tyre nga nxehtesia.

Ka nje rezistence te madhe ndaj nxehtesise per shkak te materialit.

Struktura e kryqezuar e kater tubave prej celiku ka si funksion per te parandaluar animin e zgarres.

Kapaciteti mbajtes i saj eshte deri ne 5 kg.

E pajisur me nje cante per transport me te lehte te saj, zgara nuk ka nevoje per pajisje shtese gjate instalimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Be the first to review “Zgare celiku per kamping portabel | Mesh Burner 800gr”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare celiku per barbeque portative ne shitje online dyqan taxi

Zgare celiku per kamping portabel | Mesh Burner 800gr