Shtrese alumini per kamping 150 x 200 cm ne shitje

1,100 L

Ka stok

KODI: 998876543530744 Kategori: ,

SHTRESE ALUMINI PER KAMPING

Shtrese per kamping bere nga material alumini, i pershtatshem per piknik, kamping, festa ne plazh, apo ne nje park lojerash.

Izolim termik i shkelqyer per t’ju dhene ngrohtesi dhe rehati te mjaftueshme kur flini.

Material i lehte dhe i qendrueshem, mund te paloset ose mbeshtillet dhe eshte teper i lehte per ta marre me vete ne udhetimet tuaja, kampe ne natyre dhe piknik.

Mbulesa eshte e papershkueshme nga uji ne te dy anet duke ju mbrojtur keshtu nga bari i lagur, rera apo lageshtia.

Jo vetem kaq por kjo shtrese mund te perdoret  gjithashtu si mbulese mbrojtese nga dielli per makinen tuaj.

Specifika

  • Ngjyra: gri
  • Materiali kryesor: PVC + leter alumini
  • Permasa 200 x 150 cm.
  • Trashesia: 0,3 cm.
  • Pesha rreth. 360 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

shtrese krevati

Ngjyra

Be the first to review “Shtrese alumini per kamping 150 x 200 cm ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrese alumini per kamping ne shitje online dyqan taxi

Shtrese alumini per kamping 150 x 200 cm ne shitje