Tavoline per piknik dhe karrige set portativ

7,990 L

Ka stok

  • Set tavoline dhe karrige per piknik
  • Material rezistent dhe i palosshem
  • Mund ta merrni lehtesisht me vete
  • Ideale per aktivitete ne natyre

 

KODI: Q-2121402 Kategori: , , ,

TAVOLINE PER PIKNIK DHE KARRIGE

Tavoline per piknik me kater karrige, ideale per fundjavat larg shtepise dhe zhurmave.

Kompakte dhe portative tavolina se bashku me karriget te cilat palosen jane te lehta per tu transportuar dhe per tu marre me vete.

Korniza e tavolines eshte e bere nga material aliazh alumini dhe mbajtesja prej  celiku te pandryshkem, i papershkueshem nga uji.

Set tavoline per piknik

Set tavoline portabel me strukture me rezistence te larte , e perforcuar me lidhese hekuri per akoma me shume qendrueshmeri .

Dizajn i cili pershtatet me shume raste te ndryshme perdorimi si kamping, festa, piknik, koncerte, plazh apo edhe ne oborrin e shtepise tuaj.

Kater karriget dhe tavolina gjithashtu jane te palosshme dhe mund te mbahen si valixhe me doreze te dyfishte.

E ideuar me minimizimin e peshes per lehtesi ne transportimin e saj.

Zgjidhja e shkelqyer per aktivitete ne natyre si kamping, piknik, apo barbeque me miqte tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Tavoline Portable

Be the first to review “Tavoline per piknik dhe karrige set portativ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tavoline dhe karrige online shop dyqan taxi

Tavoline per piknik dhe karrige set portativ