Tavoline me dy karrige portative per piknik | Folding Table

3,990 L

Ka stok

Tavoline e palosshme e bere me konstruksion alumini me peshe te lehte , rezistente dhe te qendrueshme ne perdorim. Dizajn portativ perfekt per piknik, udhetime, kamping ose barbeque.

KODI: tavoline-me-dy-karrige Kategori: ,

TAVOLINE ME DY KARRIGE PORTATIVE PER PIKNIK

Tavoline e palosshme me dy karrige portative ideale per piknik, udhetime, kamping ose barbeque.

Perfekte per argetim dhe mund te perdoret si nje tryeze per te vendosur pijet, tavoline loje apo nje darke ne natyre.

Tavoline portative me dy karrige Foldable Table

Dizajn portativ dhe shume praktik ne perdorim , paloset dhe vendoset  shpejt dhe me lehtesi.tavoline portative me karrige per kamping ne shitje online dyqan taxi

Me peshe te lehte dhe por shume te qendrueshme dhe rezistente, do t’ju ofrojne komoditetin qe ju nevojitet gjate nje dite ne natyre.

Bere nga aliazh alumini me rezistence te larte, eshte i sigurte ne perdorim.  Dizajni i saj i palosshem e ben mjaft praktik per te kursyer hapesire.

Tavolina ju mundeson lartesi te rregullueshme nepermjet tubave te aluminit, per t’ju pershtatur nevojave tuaja.

Specifikat

  • Materiali: Aliazh alumini
  • Ngjyra: E bardhe
  • Permasat:  90 x 60 x 70 cm
  • Pesha: 3,95 kg
  • Madhesia e tryezes: 90 x 60 cm
  • Madhesia e karriges: 29 x 31 x 38 cm
  • Lartesi te rregullueshme: 45cm / 70cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Tavoline Portable

Ngjyra

,

Be the first to review “Tavoline me dy karrige portative per piknik | Folding Table”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tavoline me dy karrige per kamping ne shitje online dyqan taxi

Tavoline me dy karrige portative per piknik | Folding Table