Vgr V-713-Makine depilimi per femrat-Ne shitje online

2,490 L3,490 L (-29%)

Ka stok

  • Marka: VGR 713.
  • Ka fuqi shume te madhe shkulese.
  • I perbere me tre koka te ndryshme.
  • Me dy nivele te ndryshme shpejtesie.
  • Dizajn kompakt edhe i thjeshte ne perdorim.
  • Mund te depiloje ne te gjitha zonat e trupit.
  • Pastrohet shume lehte.
KODI: K-200720-060 Kategori: , , , , ,

MAKINE DEPILIMI VGR PER FEMRAT VGR V-713

Makine depilimi me e reja e markes me te njihur VGR. Ajo vjen me nje dizajn shume kompakt edhe shume funksionale ne perdorim.
Nese deshironi te keni nje lekure te bute si ajo e nje ebi dhe te mbaroni pune per disa minuta, kjo eshte makina qe duhet te zjidhni per nje lekure te paster edhe te shendetshme.

EPILATOR VGR PER NJE LEKURE TE LEMUAR

Epilatori me i ri i VGR eshte me nje super fuqi heqese, i cili arrin t’i heqe qimet me nje kalim te vetem. Ai eshte ne gjendje te heqe edhe qimet te cilat i keni nen lekure.
Ajo perbehet nga tre koka te ndryshme te cilat vijne me funksione te ndryshme. Funksionet qe bene kjo makine eshte depilimi ne te gjitha zonat e trupiut me gjithe rrenje, heqjen e qimeve vetem duke i prere ato edhe pastrimin e kallove.
Dizajni qe do te shihni ne kete makine eshte shume ndryshe nga te tjerat sepse vjen me nje forme te perkulur e cila ju mundeson ta perdorni ne cdo zone te trupit.
Punon me bateri edhe me karikim.
Epilatori vjen me dy nivele te ndryshme shpejtesie ku ju zgjidhni ate qe deshironi dhe eshte me e pershtatshme per lekuren tuaj.
Makina heqese pershtatet shume mire edhe me formen e dores suaj dhe nuk do t’ju pengoj gjate perdorimit.
Pastrohet shume lehte fale edhe aksesoreve pastrues qe ka ne paketimin e saj.
Me kete makine ju do te qendroni ne cdo moment me lekure te bute edhe te lemuar.
SPECIFIKAT
Marka: VGR 713.depilator vgr femra qime lekure bli online dyqan taxi
Ka fuqi shume te madhe shkulese.
I perbere me tre koka te ndryshme.
Me dy nivele te ndryshme shpejtesie.
Dizajn kompakt edhe i thjeshte ne perdorim.
Heq qimet edhe ne zonat me delikate te trupit.
Kryen funksione te tjera pervec heqjes se qimeve.
Mund ta merrni kudo me vete.
Bli Online ne Dyqan Taxi dhe merr cilesin me te mire me super cmim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Vgr V-713-Makine depilimi per femrat-Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator vgr femra qime lekure bli online dyqan taxi

Vgr V-713-Makine depilimi per femrat-Ne shitje online

2,490 L3,490 L (-29%)

Shto ne Shporte